Odeabank Kredi Çekmek için Gerekli Evraklar


Odeabank son yıllarda adından sıkça söz ettirmeyi yaptığı düşük faiz fırsatlarıyla sağladı. Günümüzde kredi çekme denince akla ilk gelen bankalardan biri olma ünvanına sahip. Eğer kredi almayı düşünüyorsanız, aşağıdan kredi başvurusu yaparken istenen evraklara ulaşabilirsiniz.

Odeabank Kredi Çekmek için Gerekli Evraklar
Odeabank Kredi Çekmek için Gerekli Evraklar
  • Kimlik belgeniz: Kimlik belgesi nüfus cüzdanı veya sürücü belgeniz olabilir.
  • İkametgah belgesi: Oturduğunuz yerin kesin olarak saptanabilmesi için son 3 ay içinde gelen elektrik, doğalgaz veya su faturası istenmektedir.
  • Gelir Belgesi: Gelirinizi kanıtlamanız gerektiği sebebiyle düzenli maaş aldığınızın belgesi istenmektedir. Genel olarak tüm bankalar kredi verirken gelir belgesi isterler. Ayrıca ticaret erbabıysanız son yıla ait vergi levhası, gelir tablosu ve bilanço da gerekmektedir.

Normal bir işte çalışıyorum kredi çekerken ne isterler?

Maaş bordrosu ve şirketinizin imzaladığı imza sirküleri başvurunuzda gerekli belgelerdir.

Emekliyim kredi çekerken hangi belgeler istenir?

Genel kredi çekerken istenen belgelere ek olarak emekli maaşı aldığınız hesap cüzdanı istenmektedir.

Bu bahsettiklerimiz sadece ihtiyaç kredisi alacaklar için geçerli belgelerdir. Konut kredisi, taşıt kredisi gibi krediler için ek belgeler istenebileceği düşünülmelidir. Her bankanın ekstra olarak isteyeceği evraklar olabileceği için ilgili bankaya kredi başvurusundan sonra onaylanması halinde telefonla sorulması tavsiye edilir.

Bu konu dışında benzer konuları da kaleme aldığımızı hatırlatarak En Düşük Faizli Kredi Veren 5 Bankayı sizler için bulup derledik. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder