Akbank Emekliye Ne Kadar Promosyon Veriyor?


Akbank maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere tam 300 TL değerinde chip para şansı tanıyor. Bankanın yapmış olduğu bu kampanyadan yararlanmak için emeklilerin maaşlarını bankaya taşımaları ve banka tarafından belirlenen süre boyunca maaşlarını farklı bir bankaya taşımamaları gerekiyor.

akbank emekliye ne kadar promosyon veriyor
akbank emekliye ne kadar promosyon veriyor
Türkiye'de bugüne kadar farklı işlerde çalışmış ve çalışma hayatını tamamlamış milyonlarca emekli bulunuyor. Ülkemizde birçok devlette olduğu gibi emekli olan kişilere devlet tarafından belirli bir emekli maaşı bağlanmaktadır. Bundan seneler önce devlet tarafından ödenen emekli maaşları ancak devlet bankaları tarafından ödeniyordu. Emekliler her ay maaşlarını almak için belirlenen devlet bankalarının şubelerine gidiyor ya da ilgili bankanın bankamatiklerini kullanarak maaşlarını alıyorlardı. Ancak bu konuda yapılan düzenlemelerden sonra emekliler postane şubelerinden ya da diğer özel bankaların farklı şubelerinden emekli maaşlarını alabilir duruma gelmiştir.

Bu konuda ön planda olan onlarca banka bulunuyor. Bankalar günümüzde daha fazla emekliye maaş vermek için adeta birbirleri ile yarışıyor ve emeklilere farklı ayrıcalıklar sunuyor. Emekli promosyonları konusunda oldukça önemli avantajlar sunan bankalardan bir tanesi de Akbank'tır.

Emekli maaşını Akbank'a taşıyan emekliler Promosyon ayrıcalıklarından başka daha farklı konularda da avantaj sahibi oluyor. Maaşını Akbank aracılığı ile alan emekliler bankanın yapmış olduğu indirimlerden de yararlanabiliyor. Ayrıca çeşitli ödeme kalemlerinde de muafiyet kazanmış oluyorlar. Örneğin Akbank müşterileri hesap işletim ücreti, kredi kartı ücreti ve bunun gibi bazı hizmetler için yıllık olarak belirli bir ücret ödemek durumunda iken, maaşını Akbank'a taşıyan emeklilerden hiçbir şekilde ücret talep edilmiyor ve birçok işlem ücretsiz olarak yapılabiliyor.

Son olarak Akbank günlük para çekme limiti ne kadar öğrenmek için buraya tıklayın. Konuyla ilgili sorularınızı her zaman olduğu gibi yazının altındaki yorumlar bölmesinden bizlere yollayabilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

1 yorum:

  1. Ben 2 yıldır maaşımı Akbank dan alıyorum bana promosyon olarak bir şey vermediler

    YanıtlaSil