Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?


Günümüzde emekliler de aynı şekilde çalışanlar gibi kredi çekebilir. Birçoğumuz hayatımızın belirli dönemlerinde ek paraya ihtiyaç duyar ve kredi çekmek isteriz. Faizsiz kredi çekmek ise normal bir çalışan için oldukça zordur, yani size faizsiz kredi verecek bir banka bulamayabilirsiniz. Fakat eğer emekliyseniz ve kredi çekmek istiyorsanız PTT üzerinden faizsiz kredi çekebilirsiniz.

emekliye faizsiz kredi veren bankalar
emeklilere faizsiz kredi veren bankalar listesi

Emeklilere özel ptt faizsiz ihtiyaç kredisi sayesinde herhangi bir faiz ödemeden kolaylıkla kredi alabiliyorsunuz. PTT ihtiyaç kredilerini paketler haline getirmiş ve bizlere sunuyor. İsterseniz gelin paketlere bir göz atalım.
emekliye özel ptt ihtiyaç kredisi oranları
emekliye özel ptt ihtiyaç kredisi oranları

PTT İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

PTT'den sıfır faizli kredi çekmeye karar verdiyseniz direkt olarak ptt şubelerinden herhangi birine gidebilir ve başvuru işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Eğer arzu ederseniz aylık kredi ödeme tutarınızın da emekli maaşından otomatik olarak ödenmesini de ayarlayabilirsiniz. Bu sayede her ay kredi ödemek için PTT'ye gitmek zorunda kalmazsınız.

PTT dışında emekliye kredi veren bankalar hangileri?

Emekliye faizsiz kredi veren bankalar deyince akla ilk gelen PTT'dir. Ancak çeşitli bankalar da emeklilere kredi sağlamak konusunda öne çıkıyor bunlardan biri ise Garanti Bankası'dır. Diğer bir banka ise Odeabank'tır. Bunların yanında Ziraat Bankası ve Halkbank'ta emeklilere özel kredi paketleri sunan bankalar arasındadır. Bu bahsettiğimiz dört banka 0 faizli kredi vermez ancak emekli olduğunuz için size özel çok düşük faizli kredi verebilmektedir.

Yazımızın son satırlarına geldik, eğer aklınızda soru işaretleri kaldıysa buraya yorum olarak yazabilir ve bize sorabilirsiniz. Buna ek olarak bankayı direkt arayıp da sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder