Toki Kredisi Veren Bankalar Hangileri?


Birçoğumuz Toki'nin yaptığı binalardan konut sahibi olmayı diler. Her şehir de bulunan toki yeni ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır. Birçok banka toki'den ev almak isteyenlere kolaylık sağlamak adına çeşitli kredi fırsatları sunmaktadır. Eğer Toki tarafından yapılan bir konut satın almak istiyorsanız diğer kredi çeşitlerinden daha cazip imkanlar dahilinde kredi alabiliyorsunuz.

toki kredisi veren bankalar
toki kredisi veren bankalar
 Toki kredileri hepinizin de tahmin edebileceği gibi kira öder gibi ev sahibi olma mantığının üzerine kuruludur. Daireyi satın aldınız ve aynı kira öder gibi taksit taksit ev sahibi olabiliyorsunuz. Banka sizin yerinize konutun fiyatını tamamen toki'ye ödüyor ve siz bundan sonra bankaya borçlu kalıyorsunuz. Aylık uygun vadelerle ödemeye devam ediyorsunuz. Bir nevi artık muhattabınız banka oluyor diyebiliriz. Toki kredisi veren bankalar bu konuda birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. Diğer bankalardan daha avantajlı olan vade oranları sayesinde ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyorlar.

Vakıfbank Toki Kredisi 

Vakıfbank 250 Bin TL'ye kadar toki kredisi verebiliyor ve faiz oranları 1.30 oranındadır. Taksitler ise 120 ay sürmekte yani 10 yıl içinde aldığınız krediyi ödemelisiniz. Vakıfbank'ın dikkat ettiği bir kriter ise kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Aslında birçok banka kredi notu düşük olanlara kredi vermeye yanaşmayacaktır çünkü ödeyip ödeyemeyeceğinden emin olamadığı birine kredi vermek banka için sıkıntı oluşturacaktır.

Ziraat Bankası Toki Kredisi

Vakıfbank gibi ziraat bankası da toki'den ev almak isteyenler için 120 ay vade sunuyor. Ziraat Bankasından 100 bin tl kredi alabilir ve ev hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme imkanlarında da kişiye özel çeşitli fırsatlar sunan ziraat bankası uygun faiz oranlarıyla toki kredisi konusunda oldukça yardımcı oluyor. Bankanın herhangi bir şubesine giderek veya telefonla arayarak çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son olarak Toki için kredi almak isterseniz 30 eylül 2016 tarihine kadar geçerli olan Halk Bankası ve Ziraat Bankasının düşük faiz ve vade oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu yüzden eğer ev sahibi olmak istiyor ve kredi çekecekseniz tam zamanıdır.
toki kredi kampanyası
toki kredi kampanyası


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder