İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?


İş bankası bankamatik kartınızı kullanarak yurtiçinde bulunan herhangi bir iş bankası ATM’sinden çekebileceğiniz maksimum tutar 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Aslına bakarsanız bu tutar oldukça düşük görünse de buna ekstra olarak vezneden de paranızı temin edebilirsiniz. Yani hesabınızdaki çekmek istediğiniz tutar 1500TL'nin üzerinde ise direkt olarak banka'ya durumu belirterek yukarıda bahsettiğimiz gibi limit artırımına gidebilir veya vezneden paranızı alabilirsiniz.

iş bankası günlük para çekme limiti
iş bankası günlük para çekme limiti ne kadar 

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti Yükseltme

İş bankası birçok Banka’ya nazaran Türkiye'nin en güvenilir ikinci bankası olma unvanını hala koruyor. Müşterilerine verdiği cazip kredi fırsatları, öğrenciler için aidatsız kredi-banka kartları sayesinde birçoğumuz iş bankasını tercih ettik. Ancak her bankada bulunan günlük para çekme limiti iş bankasında da elbette ki bulunuyor. Bankaların genel güvenlik önlemi dolayısıyla kartınızdan günlük maksimum çekilecek tutarı belirlemesi elbette ki gereklidir.

Her ne kadar acil paraya sıkışıp ATM'den yüklü bir miktar para çekmek istesek de kullandığımız Banka’nın bu durumda belirlediği limit kadar para çekebiliriz. İş bankası ATM’den günlük para çekme limiti artırmak mümkün mü diye soracak olursanız, elbette ki böyle bir işlem yapılabilmektedir. Eğer iş bankasını arayıp para çekme limitinizi artırmak istediğinizi söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Limitinizin ne kadar artacağı da hesabınızda bulunan nakit paranızın miktarı ile doğrudan orantılı olacaktır.

Bu yazımızın da sonuna geldik, limit artırma veya diğer konulardaki aklınızdaki sorularınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder