Emeklilere Promosyon Veren Bankalar Ve Fırsatları


Ülkemizde emeklilere ayda ödenen toplam maaş 10 milyar TL'yi aşmış durumda. Yani emekli maaşı alan kişi sayısı 10 milyon sayısını geçmiştir. Bunların ortalama %80'i erkek, %20'si ise bayan ve hal bu olunca promosyon verileceği haberleri ülkemizin gündemine oturmuş durumdadır. Her ne kadar birçoğumuz emekli olacak yaşlarda değilsek de annemiz veya babamız emekli olduğu için bu haber doğrudan bizleri de ilgilendirmektedir.

emeklilere promosyon veren bankalar
emeklilere promosyon veren bankalar hangileri
Aşağıda yer verdiğimiz bankalar, emeklilerin maaşlarını kendi bankalarına taşımaları durumunda yüksek promosyonlar ve çeşitli kampanyalarıyla emeklilerin yüzünü güldürmeyi amaçlıyorlar. Bu kampanyalara örnek olarak yapılan bankacılık faaliyetleri (para çekme, yatırma vs.) ücretsiz olması, bir ara oldukça popüler olan çeyrek altın verilmesi emekliler için yapılan kampanyalardan bazılarıdır. Ancak aşağıda emeklilere promosyon veren bankalar var mı diyenler için tek tek hangi bankanın ne avantajı var sizlere sunuyoruz.

Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Aşağıda yer alan bankalara bakıldığında kimi bankanın promosyon için emeklilere altın kimilerinin chip para kimilerinin ise farklı kampanyalar yaptığı görülmektedir. Burada yer alan bankalar dışında emeklilere promosyon veren başka bankaların yaptığı yeni kampanyaları olabilir ancak şuan için araştırıp bulduklarımız bunlardır.

Garanti Bankası Emekli Promosyonu

Emekli maaşınızı garanti bankasına taşıyıp 3 yıl boyunca geri taşımama sözü verdiğiniz takdirde garanti bankasının size hoş geldin hediyesi olarak belirlediği bir çeyrek altın değeri kadar gram altını hesabınıza yatıracaktır. Sizden başka emekli olan yakınlarınızı da getirdiğinizde yine aynı miktarda gram altını hesabınıza yatıracağı belirtilmektedir. Bakıldığında gayet güzel bir kampanya olduğu söylenebilir.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu

Devlet bankası olması dolayısıyla hiçbir zaman güven sorunu yaşamayacağınız ziraat bankası emekliler için kredi taksitlerini maaş dönemine göre düzenleme, emekli maaşınızın ödendiği hesap için hesap işletim ücreti ödenmemesi, kişiye özel düşük faizli kredi gibi fırsatlarıyla yine dikkat çekmeyi başarmış diyebiliriz. Zaten ülkemizdeki emeklilerin çok büyük bir yüzdesinin maaşlarını ziraat bankasından aldığı bilinmektedir.

Akbank Emekli Promosyonu

Akbank ise emeklilere promosyon adına 300 TL değerinde chip para veriyor. Her ay 50 TL chip parayı hesabınıza yatırarak 6 ayda toplam 300 TL vermektedir. Bir ayda 300 TL chip para verseydi çok büyük rağbet göreceği kesindi. Ancak bu haliyle dahi oldukça kaliteli bir kampanya olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Emekli Promosyonu

Emekliye hizmet adı altında sunduğu emeklilere promosyon kampanyası ile TEB kişiye özel ayrıcalıklar sunduğunu belirtiyor. Bu yüzden bu ayrıcalıkların ne olduğunu doğrudan telefonla arayıp sormak mantıklı olacaktır.

İş Bankası Emekli Promosyonu

Ülkemizde ziraat bankasından sonra en çok tercih edilen 2.banka olan iş bankası emeklilere promosyon olarak 50 TL maxipuan vermektedir. Buna ek olarak kredi kartı veya ek kartlarınız için yıllık aidat ücreti ödemeyecek olmamız ve size özel kredi fırsatlarının sunulması da oldukça iyi bir fırsat denebilir.

Vakıfbank Emekli Promosyonu

Emeklileri düşünen Vakıfbank promosyon olarak düşük faizli ve uygun taksitli emekli kredisi, hesap işletim ücretinin alınmaması, Otoyol ve köprülerden geçerken HGS etiketini ücretsiz alabilmeniz Vakıfbank'ın cazip fırsatlarına örnektir.

Daha önce belirttiğimiz gibi bunlar bizim araştırarak bulduğumuz bankalardır eğer sizin de bildiğiniz emeklilerin maaşlarını taşımaları durumunda promosyon veren bankalar varsa yorum olarak yazabilir ve sizin gibi konuyu araştıranları bilgilendirebilirsiniz. Yazımızı noktalamadan önce birkaç hafta kadar önce yayınladığımız emeklilere faizsiz kredi veren bankalar yazımızı da okuyabilirsiniz. Konuyla ilgili eklemelerinizin dışında her türlü soruyu da bizlere iletirseniz kısa sürede yanıtlamaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder