GarantiOne Nedir? Ne İşe Yarar? Kampanyaları Neler?


Kısa zaman önce detayları ortaya çıkan ve resmen hayata geçirilen garantione projesi gençlerin bankacılık faaliyetlerini gerçekleştirmesi için hazırlanan bir programdır. Bu program kapsamında garanti bankası gençlere özel fırsatlar sunacak ve bazı kampanylara ücretsiz olarak katılmaya hak kazanılacak.

garantione nedir ne işe yarar kampanyaları
garantione nedir
18 ile 25 yaş arasını kapsayan garantione'ın en dikkat çeken özelliği para transfer ücreti olmamasıdır. Yani para gönderirken hiçbir şekilde ekstra ücrete tabi tutulmayacaksınız. Hatta garanti bankasının resmi sitesinde "Ona ödeyeceğin parayla gez, eğlen mutlu ol" şeklinde bir ifadeye yer verilmiş. Tabi sadece para transfer ücretiyle kalmayacak oldukça geniş çaplı bir uygulama olan garantione'da aidat ödemekte yok. Evet, kartınızın yıllık aidatı da garanti bankasından, yani siz herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Bunun yanında siz garantione uygulamasını kullanabilin diye 1GB internette hediye olarak veriliyor. Haliyle bu kadar fırsatın yanında bir de garanti bankası hesap işletim ücreti olmadığı için şimdiden öğrenciler arasında yaygınlaşmaya başladı.

GarantiOne Ne İşe Yarar?

Garantione tam olarak bir bankacılık uygulamasıdır ve giderek popülerleşen "aidatsız, masrafsız bankacılık" anlayışına ayak uyduran garanti bankasının son ürünüdür. Ülkemizde enpara ile yaygınlaşan masrafsız bankacılık terimine diğer bankaların da ayak uydurmaya çalışması bizleri mutlu ediyor. Sonuçta oluşan rekabetten en karlı çıkan yine biz müşteriler olacağız. Bankalar müşteri sayısını ve kullanım sıklığını artırmak için çeşitli fırsatlar düzenleyecekler ve adeta birbirleri arasında bir yarış içinde olacaklar denebilir. Garantione uygulamasından hesabınızdaki tüm parayı görebilir, ne zaman harcama yaptığınızı, nereye ne kadar yolladığınızın bilgisini hemen alabilirsiniz. Analiz edebilmenize yardımcı olacak arayüzü sayesinde kullanırken zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun yanında sevdiklerinize bir tıklama ile hediyeler gönderebilirsiniz. İsterseniz bu hediyeler kısmından biraz bahsedelim.

GarantiOne Üzeirnden Nasıl Hediye Gönderilir?

GarantiOne hediye olarak gönderebilmeniz için çeşitli firmalarla anlaşmalar yapmış. Mesela sevdiğinize bir kahve, Spotify üyeliği hatta Bloom and Fresh'den bir çiçek bile gönderebilirsiniz. Bir sürü markayla anlaşması olduğu için hediye seçme konusunda zorluk yaşamayacağınızı düşünüyoruz.
Uygulama arayüzüne girip "Hediye Gönder" yazısına tıkladıktan sonra dilediğimiz hediyeyi seçip ödemesini yapıyor ve istersek kendi fotoğrafımızı da ekleyip hediyemizi Whatsapp, Facebook gibi sosyal mecralardan sevdiklerimize yollayabiliyoruz.

GarantiOne İle İhtiyaç Kredisi Alınabiliyor Mu?

GarantiOne ile kredi çekmek de mümkün, garantione ihtiyaç kredisini uygulama üzerinden dahi alabiliyorsunuz. 48 aya kadar vadeli olarak alabildiğiniz garantione kredisi için faiz oranı 1,89% olarak belirlenmiş. Buna ek olarak Bilyoner, Nesine, Oley, Misli gibi uygulamalara para yüklemesi yapabiliyorsunuz.

GarantiOne uygulamasından harcama yaptıkça çeşitli kuponlar ve fırsatlar ekranınıza düşüyor. Yani örneğin yemek yediniz ya da sinemaya gittiniz ödemeyi garantione üzerinden yaparsanız size özel sürprizler yapılabiliyor.

GarantiOne Kampanyaları Nelerdir?

  • Tüm restoranlarda %10 indirim fırsatı
  • Migros Sanal Market üzerinden alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı
  • Giyim alışverişlerinde 20 TL indirim fırsatı.
  • 1GB cepten internet hediyesi
  • 10 TL sinema bileti indirimi
  • Booking üzerinden yapacağınız harcamalarda %4 indirim fırsatı

Bu indirimler bizim gözümüze takılan birkaç tanesidir. Şuan için ios ve android markette (google play) bulunan GarantiOne uygulaması 500 bin ile 1 milyon arasında bir indirme sayısına sahip. Birkaç haftada bu kadar ilgi çektiği düşünülünce sürekli yenilenen ve güncellenen kampanyaları ile yakın zamanda bu sayının daha da artacağını görebiliyoruz. Yazımızın sonuna geldik konuyla ilgili sorularınızı her zaman olduğu gibi aşağıdan yollayabilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

1 yorum:

  1. Hesap ücreti alınmayan hesaptan hesap ücreti adı altında hesabımdan para çeken Garantiyi üstüne para verseler almam bidaha

    YanıtlaSil