QNB Finansbank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı


Geçtiğimiz günlerde Katar bankasının satın almasından sonra adı QNB Finansbank olarak güncellenen finansbank, günde 10 TL taksitle 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi veriyor. Yeni yapılandırma yasasının çıkması sayesinde 48 ay vadeli olarak ödeyebileceğiniz bu kredi için 3 ay erteleme hakkınız da olacak. Yani düz mantıkla 48 ay + 3 ay daha eklendiğinde toplam 51 ayda bu krediyi ödeyebilme şansınız bulunacak. İsterseniz gelin ne gibi şartlar arandığına ve faiz oranlarına bakalım.

QNB finansbank 10000 tl ihtiyaç kredisi
QNB Finansbank günde 10 TL taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi
Tahmin edebileceğiniz gibi her bankada olduğu gibi QNB Finansbank'da kredi notu yüksek olan kişilere kredi vermek isteyecektir. "Kredi Finansçıdan Alınır" sloganı ile uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi fırsatı sunan qnb finansbank kişiye özel fırsatlar da sunmaktadır. Örneğin kredi notu yüksek olan birinin kredi notu düşük olan birine göre daha düşük faiz oranlarından yararlanacağını söylememiz yanlış olmayacaktır. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını %1.18 taban olarak belirlemiş. Yani eğer iyi bir kredi notunuz varsa bu faiz oranından yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi 10000 TL için nasıl başvuru yapabiliriz?

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru işlemleri 3 şekilde olabiliyor, ilk olarak doğrudan ilgili bankanın herhangi bir şubesine giderek yüzyüze başvuru yapabiliyor ve gerekli evrakları doldurabiliyorsunuz. İkinci olarak internet üzerinden online olarak kredi başvurusunda bulunabiliyor, üçüncü olarak ise qnb finansbank'a direkt olarak sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve kredinizi alabilirsiniz.SMS ile başvuru için TC Numaranızı 5030'a kısa mesaj olarak gönderdiğinize müşteri temsilcileri başvurunuz sonucunu sms ile çok kısa bir süre içinde size yollayacaklar. Ön başvuruyu geçmeniz durumunda bankaya giderek kredi başvurunuzun onaylandığını belirterek ilgili formları doldurabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki ön onay alsanız dahi bankaya gidildiğinde banka sizden kredi çekebilmeniz için birini kefil göstermenizi isteyebilir. Kredi notunuz düşükse ve borçlarınızı geciktiriyorsanız kefil şartı koyulabilir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu gerekli belgeler

  • Türkiye Cumhuriyeti kimlik belgesi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah (adres) için resmi belge
Temel olarak başvuru sırasında istenecek belgeler arasındadır. Her bankanın kredi başvurusu sırasında istediği belgeler değişebileceği için ön onayı aldığınızda telefonla hangi evrakların istendiğini sormanız daha sağlıklı olacaktır.

İsterseniz örnek bir hesaplama yaparak bu yazımızı noktalayalım. Şimdi çekeceğiniz kredi tutarı 10.000 TL olsun, faiz oranı %1.18 olduğundan aylık ödenecek taksit miktarı 289 TL'ye denk gelecektir. Kredi notu düşük olanların daha yüksek faiz oranlarından yararlanacağını düşünürsek örneğin %1.38 faiz oranı ile taksitleriniz 304 TL olarak belirlenecektir. Aşağıda Son olarak ise geçenlerde yazdığımız güncel bir konu olan 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar yazımızı da okumanızı öneriyoruz. Yorumlarınızı konunun altından bizlere ulaştırabilir ve sorunuza yanıt bulabilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder