Denizbank Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?


2012 yılında Rusya'nın en köklü ve büyük bankası olan Sberbank, Denizbank'ı satın almıştı. O günden beri büyük yeniliklerin gerçekleştirildiği Denizbank’ın aktif olarak değişmeye ve yenileşmeye devam ettiğine hep beraber tanık oluyoruz. 2016 itibariyle 9,6 milyon müşteri sayısına, 14 bin üzeri çalışan ve 732 şubeye sahip olan Denizbank, öne çıkan ve büyüme yaşayan bankalar arasındadır.
denizbank günlük para çekme limiti ne kadar
denizbank atm'den günlük para çekme limiti ne kadar?
Giderek artan tüketimin sonucunda bankalar, insanların bankalardan para çekmesine bir limit koymuştur. Bu genel olarak bir güvenlik önlemidir, örneğin Akbank’ta 1000 TL olan bu para Finansbank’ın dijital bankacılığı olan Enpara’da tamamen kullanıcıya kalmış yani internet şubesine girip para çekme limitini artırabiliyor veya azaltabiliyorsunuz. Denizbank günlük para çekme limiti ise 1990 TL'dir. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz ATM'lerden en fazla 49 TL çekebilirsiniz. 1990 TL gayet makul olduğu için genel olarak Akbank’a nazaran Denizbank müşterileri bu konuda pek şikayetçi değiller ancak yine de limiti artırmak isteyenler için de ne yapmanız gerektiğinden bahsedelim.

Denizbank Günlük Para Çekme Limiti Yükseltme

Denizbank günlük ATM’den maksimum 1990 TL çekebildiğinizi az önce belirtmiştik. Bu limiti yükseltmek istiyorsanız Denizbank’ın herhangi bir şubesine gidip doğrudan bu talepte bulunabildiğiniz gibi en sık tercih edilen telefonla müşteri temsilcisine bağlanıp Denizbank günlük para çekme limiti artırma talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir kriter aranmadığı için 1-2 iş günü içinde değişiklik kartınıza yansıyacaktır.

Denizbank limit üstü para çekme işlemleriniz için ek olarak vezne yöntemini de kullanabilirsiniz. Yani direkt olarak bankanın bir şubesine gidip doğrudan çalışan ile muhatap olup istediğiniz tutarı çekebilirsiniz. Bugünün yazısı Denizbank ATM’den günlük para çekme limiti ne kadar sorusu üzerineydi. Dün ise yeni ihtiyaç kredisi kampanyası Halkbank Kredi 2017 için bir yazı yazmıştık, eğer ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorsanız incelemenizi tavsiye ediyoruz. Son olarak varsa sorularınızı veya danışmak istediğiniz konuları yorumlardan bizlere gönderebilirsiniz.Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder