Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?


Burgan Bank'ın yeni ihtiyaç kredi kampanyası 3 ay ertelemeli olması dolayısıyla büyük ilgi gördü. Bugünün konusu günde 11 TL ödeyerek 48 ay vadeli olarak nasıl ihtiyaç kredisi alırsınız sorusu üzerine olacaktır. İnsanlar acil para ihtiyaçları olduğunda tüketici kedisi almak zorunda kalırlar ve en düşük faiz - en yüksek vade imkanı sunan bankaları araştırmak, fırsat kollamak gerekir. Çünkü her banka çeşitli özel günlerde ihtiyaç kredileri vb. için fırsatlar sunmakta ve müşterilerini artırmayı hedeflemektedir.

burgan bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi
burgan bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi
Burgan Bank, gerek son yıllarda izlediği müşteri dostu politika sebebiyle kredi almak isteyenleri bir kere daha kendine çekmeyi başarıyor. Özellikle yüksek kriterler arayan ve sicilinizin neredeyse kusursuz olmasını bekleyen büyük ve öncü banklara nazaran Burgan Bankasının kriterleri daha ulaşılabilirdir. Elbette ki kredi notu 800 olan kişi için kredi veren bir banka bulmak zor olacaktır fakat günümüzde yasal takipte dahi olanlara kredi veren bankaların bulunduğu düşünülürse kredi almanız mümkün olabilir. Bu yüzden kredi başvurularınız olumsuz sonuçlanıyorsa bankaların kredi kampanyalarını takip etmeli ve gerekirse daha düşük miktarlar için kredi başvurusu yapmalısınız.

Burgan Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için ise buraya tıklayarak resmi sitesine gidip ilgili formu doldurarak başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz. Buna ek olarak şubeye giderek veya telefonla müşteri temsilcisi aracılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Burgan bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini 48 ay 36 ay veya daha düşük vadeler ile alabilmeniz mümkündür. Ayrıca BDDK’nın koyduğu kurallara göre 48 ayın üzerinde ihtiyaç kredisi almak mümkün değildir.

Burgan Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisinin Faiz Oranları Ne Kadar?

Bu ihtiyaç kredisi kampanyası için Burgan bank faiz oranlarını %1,21'den başlayarak kişinin siciline bağlı olarak artıracaktır. Eğer iyi bir sicile sahipseniz direkt bu taban faiz oranından yararlanarak kredi çekebilirsiniz. Örneğin 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde %1,21 faiz oranından yararlandığınızı ve 48 ay vadeli olarak aldığınızı düşündüğümüzde günlük 11 TL ödemeniz olacaktır.

Yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz, dilerseniz Halkbank Kredi 2017 ihtiyaç kredisi kampanyasını da inceleyebilirsiniz. Aynı bu kampanyada olduğu gibi çok ses getirdiğini görebilirsiniz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder