Odeabank Bank'O Atlas Kredi Kartı Rehberi


Televizyonda reklamları henüz yayınlanmaya başlamış olmasına rağmen çok büyük talebin olduğu odeabank bank'o atlas kredi kartı üzerine bir rehber hazırlayalım istedik. Nasıl başvurulur, limiti ne kadar gibi bilgileri elimizden geldiğince vermeye çalışacağız ve eksik gördüğümüz kısımları da zamanla ekleme yaparak gidereceğiz."Bank'O Atlas Alın, Uçun!" sloganıyla kendinden söz ettiren odeabank seyahat, iş vb. sebeplerden dolayı sürekli uçak tercih edenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat sunmuştur. Atlasglobal ile ortak projeleri olan Bank'O Atlas Card için yeni başvurularda 5000 hoş geldiniz mili hediye ediliyor. Bu  5000 mil ile gidiş-dönüş uçak biletinizi ücretsiz alabiliyorsunuz.
odeabank banko atlas kredi kartı
odeabank bank'o atlas kredi kartı

Odeabank'ın Bank'o Atlas isimli kredi kartında alışveriş yaptıkça mil kazanıyor ve bunu uçuşlarınızda kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde bir uçak bileti aldığınızda da mil kazanılıyor ve sistem bu şekilde işliyor. Kısacası harcadıkça kazandığınız bir sistem olan Bank'O Atlas kartı yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda kullanabiliyorsunuz.

Aynı zamanda son yıllarda sıkça tercih edilen nakit avans sistemine benzer bir yapı düşünülerek biriktirdiğiniz miller bilet almanıza yetmiyorsa avans ve sözüne mil kullanabiliyorsunuz. Tek kuruş harcamadan gidiş dönüş uçak bileti vaadiyle yola çıkan ve 25 Kasım 2016 tarihinden beri birçok kanalda reklamına rastladığımız Odeabank'ın yeni kredi kartı Bank'O Atlas şimdiden çeşitli ucuz uçak bileti facebook gruplarında konuşulmaya başlandı bile.

Odeabank Bank'O Atlas Kredi Kartı Başvurusu

İlk olarak direkt Odeabank'ın resmi web sayfası üzerinden hemen başvur yazısına tıklayarak başvurabildiğiniz bank'o atlas kredi kartı için TC Kimlik numaranız ve cep telefon numaranız isteniyor. Cep telefon numaranıza güvenlik kodunu ilgili ekrana giriyor ve diğer bilgilerinizi dolduruyor ve başvurunuzu tamamlıyorsunuz. Ek olarak bank'o atlas kredi kartı başvurusunu manüel yani direkt Odeabank iletişim merkezini 444 8 444 numarasından arayarak yapabilmeniz de mümkündür.

Bank'O Atlas alışverişlerden ne kadar mil kazanılıyor?
Örneğin bank'o atlas kredi kartınız ile 100 TL harcamanız durumunda kazanacağınız mil 30 olacaktır. Bununla aynı şekilde paralel olarak 1000 TL harcama yaptığınızda ise 3003 mil hesabınıza yüklenecektir.

Bank'O Atlas ile miller ile hangi şehirlere uçabilirim?
Milleriniz ile Atlasglobal aracılığı ile yurtiçinde İzmir, bodrum, Antalya, Adana, Gaziantep, Kayseri, Trabzon, Ercan, Konya illerine gidebiliyorsunuz. Aynı şekilde Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğudaki birçok yere uçabiliyorsunuz. (Aşağıdaki grafiği inceleyebilirsiniz.)
banko atlas uçuşlar
atlas smiles bank'o atlas uçuşları

Bank'O Atlas Avans Mil Kullanma
Aynı zamanda kart limitinizin tam 4 katı kadar avans nakit olarak mil kullanabiliyorsunuz. Hatta bu aldığınız avans milleri de 18 ay içinde kazandığınız miller ile geri ödeme şansınız dahi bulunuyor. Eğer 18 ay boyunca ödeyememeniz halinde mil başına 0,3 TL ödeyeceksiniz. Örneğin 100 mil borcunuz varsa 3 TL'ye denk gelecektir.

Bank'O Atlas Kredi Kartı Limiti
Limit için ilk başvuruda belirlediğiniz miktar ile onaylanması durumunda geçerli olacaktır. Ancak bank'o atlas limit arttırmak için doğrudan iletişim merkezi 444 8 444 numarasını arayarak kredi kartı limitinizi yükseltmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Kredi kartı ödeme geçmişiniz incelenecek ve bir sıkıntı oluşmaması durumunda limitiniz yükseltilecektir.

Bunların dışında artık birçok kredi kartında bulunan otomatik fatura ödeme ve borç ödeme sistemlerinin odeabank'ın bank'o atlas kartı için de geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Son olarak kredi kartı başvurunuzun onaylanması halinde 5000 mil hesabınıza yüklenecek ve bu milleri 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettikleriniz ve sorularınızı yorumlar kısmından adsız olarak veya direkt gmail hesabınızla gönderebilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik, dilerseniz daha önce yazdığımız ücretsiz kredi notu öğrenme başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder