Akbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Bugünün konusu, 2017 yılında akbank'a sms ile kredi başvurusunu nasıl yapabileceğiniz üzerine olacaktır. Her açıdan zor bir şekilde geçirdiğimiz 2016 yılının ardından büyümenin hızlandırılabilmesi ve kişilerin de mevcut işlerini daha kolay halledebilmeleri açısından bankalar harekete geçmiş durumdadır. Devlet tarafından da yapılan müdahaleler ile birlikte, düşürülen faiz oranları ile birlikte, 2017 yılı boyunca bireylerin çok daha kolay bir şekilde kredi alabileceklerini söyleyebiliriz.

akbank sms ile kredi başvurusu
akbank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır 2017
Bu doğrultuda tüm müşterilerine en hızlı şekilde hizmet sunmayı ilke edinmiş olan Akbank, şubeye gelmelerine gerek kalmadan da kredi yapılabilmesinin önünü açmış durumdadır.
Akbank şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, cep telefonlarından yapacakları tek bir işlem ile kredi başvurularını gerçekleştirebilecekler. Akbank'a SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar ise, şu adımları izlemelidirler.

Akbank Kısa Mesajla Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek KREDİ yazınız.
  • Boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numarasını yazınız.
  • Bu mesajı 4425’e göndermelisiniz.
Bu üç adım eksiksiz bir şekilde yapıldıktan sonra, Akbank SMS ile kredi başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Fakat başvuru yapacak olan bireylerin bilmeleri gereken bazı durumlar bulunmaktadır. İlk olarak, kısa mesaj ile yapılan başvurularda da görüleceği üzere, herhangi bir kredi limiti belirlenmemektedir. Çünkü banka kısa mesaj ile yapılacak olan kredi başvurularını 20 bin lira olarak belirlemiştir. Krediniz onaylandıktan sonra, banka tarafından aranacak ve kredi tutarınız hakkında bilgi alınacaktır. Eğer 20 bin liranın üzerinde başvuru yapılacaksa, sizlerin banka şubesine gitmeniz gerektiği anlatılacaktır.

Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

Akbank kısa mesaj ile kredi başvurusu yapacak olan kişiler aslında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaktadırlar. Bundan dolayı da Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, bu başvuruda da geçerli olacaktır. 2017 yılında belirlenen ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımız zaman, %1,25’lik faiz oranı karşımıza çıkacaktır. Bu faiz oranı da, 20 bin liraya kadar olan başvurularınızda sizlere sunulmaktadır.

Akbank sms ile kredi başvurusunun nasıl yapılacağını anlattığımız ve faiz oranları hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızın da sonuna geldik. Dilerseniz 3 ay ertelemeli kredi veren bankaları sitemizden öğrenebilirsiniz.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder