Beş Adımda Akbank Wings Kart Başvurusu


Akbank’ın hazırlamış olduğu Wings Kart, kullanıcılarına alışveriş yapmaları konusunda birçok ayrıcalık tanırken, yapılan harcamalara karşılık olarak da onlara mil puan hediye etmektedir. Sahip olunan bu hediye mil puanlar ile de, yapacağınız hava yolu seyahatlerinde indirimler elde edebilecek ya da biletlerinize hiçbir şekilde bedel ödemek zorunda kalmayacaksınız.


5 adımda akbank wings kart başvurusu
5 adımda akbank wings kart başvurusu
Eğer sizler de bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak istiyorsanız, beş adımda başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İşte yeni bir Wings Kart alabilmenizin önünü açacak yöntemler.
  1. İlk olarak Akbank’ın resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. 
  2. İnternet üzerinden yapacağınız başvuruda, arama butonunun hemen altında bulunan ‘’Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum’’ seçeneğine tıklamalısınız. Bunun ardından, Wings Kart başvurusu yapacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz.
  3. Açılan yeni sayfada, sizlerden bazı bilgileri doldurmanız istenmektedir. Adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve de TC kimlik numaranızı tuşladıktan sonra, kart seçeneğini yapmalısınız. 
  4. Kart seçimini tamamlamanızın ardından, Gönder butonuna tıklayın.
  5. Wings Kart başvurunuz alınmıştır.

Sadece bu beş adım ile Wings Kart başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Peki ya sonra? Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra sizi meraklı bir bekleyiş saracaktır. Bu aşama günümüzde pek uzun sürmediği için kendimizi şanslı görebiliriz.

Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenirim?

 Eğer, kartınızın başvurusunun olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçlandığını merak ediyorsanız, sadece bir dakikanızı ayırarak merakınızı giderebilirsiniz. Bunun için Akbank’ın resmi internet sayfasına girmeniz yeterlidir. Açılan ana sayfanın en alt kısmında bulunan Başvurum Nerede butonuna tıklayıp, TC kimlik numaranız ile sorgulama işlemini yaparsanız, sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Başvuru işlemi epey kolay ancak yine de yapamadığınız ve takıldığınız yer olursa sormaktan çekinmeyin. Mutlu günler diliyoruz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder