Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?


İhtiyaç kredisi almak isteyen ve bunun için de yüksek vade süreleri ile düşük faiz oranı talep eden kişilerin ilk başvuru yaptığı bankalardan olan Burgan Bank, internet üzerinden yapılan tüm başvurulara beş dakika gibi kısa bir süre içerisinde yanıt vermektedir.


burgan bank ihtiyaç kredisi başvurusu
burgan bank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır
Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler, ilk olarak bankanın resmi internet sitesine giriş yapmalıdır. İnternet sitesinin sağ üst kısmında bulunan Krediye Başvur butonuna tıkladıktan sonra, karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formda sizlerin TC kimlik numarası, talep edilen kredi miktarı, vade süresi, cep telefonu numarası, e-posta bilgileri, çalışmak istenilen Burgan Bank şubesi ve güvenlik kodu girildikten sonra, başvuru tamamlanmış olmaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Burgan Bank’ın internet sitesinden yapılan başvurular, kişilerin banka sicili ve kredi notu incelemelerinin ardından, olumlu ya da olumsuz olarak onlara bildirilmektedir. Kredisi onaylanan kişiler ise, formda seçmiş oldukları banka şubesine giderek, son aşamayı gerçekleştirmelidir. Banka şubeleri ise, sizlerden bazı belgeleri talep edecektir. Bunlar;

  • Kimlik, ehliyet ya da pasaport,
  • Gelir belgesi,
  • Ticaretle uğraşan kişiler için de vergi levhası örneği, Ticaret Sicil Gazetesi, imza sirküleri ve son 3 ay içerisindeki geliri gösteren çizelge.

Bu belgelerin hazırlanıp bankaya sunulması halinde, onay aldıktan kısa bir süre içerisinde kredinizi teslim alabilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank, 48 ay vade ile sunmuş olduğu bu kredi için yalnızca %1,15 faiz oranı yansıtmaktadır. Diğer bankalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman, oldukça uygun olduğunu ve kolay bir şekilde ihtiyaçlarınız için gereken finansmanı bulabildiğinizi görebilirsiniz.

Daha önce paylaştığımız burgan bank'ın 3 ay ertelemeli kredi fırsatına da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder