Burganbank'tan Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?


Burganbank, müşterilerine hem vadesiz mevduat hesapları hem de kredi kartları ile hizmet sunan, ülkemizin de hızlı gelişen bankalarından birisidir. Kullanıcılarının talepleri doğrultusunda hizmetlerine yön veren banka, 2017 yılında ATM noktalarından yapılacak para çekme işlemlerinde de bazı sınırlamaları net bir şekilde yayınlamış durumdadır. Buna göre, Burganbank ATM noktalarından kredi kartınız ve vadesiz mevduat hesabınızda bulunan limitten en fazla 1000 Türk Lirası çekim yapabileceksiniz.
burgan bank günlük para çekme limiti
burgan bank günlük para çekme limiti ne kadar
Birçok bankanın limitine göre az bir miktar sunan Burganbank, bu miktarın daha üzerinde işlem yapan kullanıcılarını da unutmamıştır. Eğer, günlük yapacağınız çekim işlemleri 1000 Türk Lirası’nın üzerindeyse, kimliğiniz ile banka şubelerinden daha yüksek tutar çekebilir ya da müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilciliği ile görüşme başlatmak için 0850 222 8 222 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Görüşme yapacağınız kategori belirlenirken, kredi kartı ve hesap bilgileri kategorisinden ilerlemeli ve ardından müşteri temsilcisine bağlanmalısınız.

Burganbank Para Çekme Limiti Ne Kadar Arttırılabilir?

Burganbank müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler sırasında, en fazla mevcut para çekme limitinizin iki katına kadar başvuruda bulunabileceksiniz. Eğer bu rakam da sizlerin ihtiyacını karşılamıyor ve daha yüksek bir para çekme limiti talebiniz varsa, Burganbank’a dilekçe ile başvurmanız gerekecektir. Bu başvuru sırasında sizlerin hesaplarında inceleme yapılacak ve para giriş çıkış işlemlerine göre, talep ettiğiniz limit belirlenecektir.

Farklı Banka ATM’lerinden Ne Kadar Para Çekilebilir?

Burganbank müşterileri, isterlerse kendi bankalarından isterlerse de diğer banka ATM’lerinden para çeksinler, herhangi bir artırım söz konusu değilse günlük 1000 Türk Lirası limitini aşamayacaklardır. Geçerli olan bu tutar, 24 saatlik limitinizi sembol etmektedir. Bundan dolayı farklı ATM noktalarına giderek para çekme işlemi denemeniz olumlu sonuçlanmayacaktır.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder