Odeabank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Odeabank, SMS bankacılığı hizmetiyle birlikte krediye ihtiyaç duyan kişilerin başvurularını anında kabul etmekte, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra da kısa mesaj yolu ile onlara sonuç bildirisi göndermektedir.

odeabank sms ile kredi başvurusu
odeabank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır
Odeabank’ın kredi paketlerine SMS ile başvuru yapmak için ilk olarak telefonunuzun mesaj bölümüne girmelisiniz. Aralarında birer boşluk olacak şekilde KREDIM, TC Kimlik numaranız ve talep edilen kredi miktarını yazmanız, ardından da bu kısa mesajı 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Odeabank müşterileri, sms ile kredi başvurusu yapabilecekleri gibi 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak, kredi başvuruları için gereken bilgileri verebilirler.

Odeabank, müşterilerinin her yerde hizmetlerinden haberdar olmaları için, kısa mesaj yolu ile birçok hizmetini de duyurmaktadır. Bunun için bazı kilit kelimelerin kullanılması yeterli olacaktır. Eğer, bankanın en güncel faiz oranlarından ve vade sürelerinden haberdar olmak istiyorsanız, şu şekilde bir kısa mesaj hazırlamalısınız. KREDI, TL ve talep edilen vade süresini yazarak 8444’e kısa mesaj göndermelisiniz. Bu mesajın ardından cep telefonunuza güncel kredi paketleri ile ilgili detaylı bir açıklama alacaksınız. Sizin için uygun olan krediye başvurunuzu SMS yolu ile yapmak için de, yukarıda belirtmiş olduğumuz başvuru yöntemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Yine de hata yapma ihtimaline karşın bir örnek verelim. 10.000 TL tutarında bir kredi çekmek istiyorsak göndereceğimiz kısa mesaj şu şekilde olacaktır;

KREDI 26524567432 10000

Sms bankacılığı kullanılarak yapılan bu kredi başvurularında, unutmamanız gereken bir durum vardır. O da, kısa mesaj ile yaptığınız kredi başvurunuzun yalnızca ön başvuru olarak değerlendirileceğidir. Kısa sürede onay ya da ret cevabı alacağınız başvurunuzda, onaylanan krediniz için size en yakın Odeabank şubesine gitmeniz gerekecektir. Bankaya başvurular sırasında, yanınızda gelir belgenizi ve kimliğinizi kesinlikle bulundurmalısınız. Aksi takdirde bu belgeleri bankaya sunana kadar kredinizi teslim alamayacaksınız. Eğer herhangi bir gelir belgeniz bulunmuyorsa da, 10 bin liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarınızda, kefiliniz ile birlikte banka şubelerine gidebilirsiniz.

Odeabank'tan kredi çekerken hangi evraklar isteniyor, bilmiyorsanız ilgili yazımıza şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder