Ticari Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?


Ticari kredi kartları, kurumsal bir firmada çalışan kişilerin tercih ettiği ve iş harcamalarınız ile kişisel harcamalarınızın kolay bir şekilde ayırt edilmesini sağlayan bankacılık hizmetidir. Kurumsal firmaların sıklıkla kullandıkları bu kredi kartları, ticari faaliyetler sırasında ortaya çıkabilen güven problemini aşmanızda da yardımcı olacaktır.

ticari kredi kartı veren bankalar
ticari kredi kartı veren bankalar hangileri
Çünkü yapmış olduğunuz ticari işlemde, alıcıya çek ya da senet keşide etmek yerine, ticari kredi kartlarınızı kullanarak ödemenizi kısa bir sürede yapabilirsiniz. Bu da sizlere hız kazandıracaktır. Ticari kredi kartı kullanmak isteyen kişiler için hizmet sunan bankalar ise şu şekildedir.

  • Akbank
  • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)
  • Tekstilbank
  • Vakıfbank
  • QNB Finansbank

Bu bankalara giderek, hem kredi kartları hakkında detaylı bilgi alabilir hem de başvurularınız için gereken koşulları öğrenebilirsiniz. Yapılacak başvurulardan sonra, kredi kartlarını kullanacak kişilerin adına kart tahsil edilecektir. Bundan dolayı, tek bir kart üzerinden işlem yapmak ne yazık ki mümkün değildir. İlk başta, senet ya da çek keşide edilmesine gerek kalmadığını söylemiştik. Bunun nedeni, size sunulan kredi kartında limitinizin size bağlı olmasıdır. Şirket sahibi ve çalışanlarının kullandıkları bu ticari kredi kartlarında, limitiniz yeterli olmadığı anlarda bile harcama yapabilme şansınız bulunmaktadır. Ayrıca, yapılan harcamalarda yüksek faizler ödemek durumunda kalmayacak, borcunuzu da asgari ödeme tutarlarına göre ödeyebileceksiniz.

Ticari kredi kartı hizmeti ile bildiğimiz QNB Finansbank, Card Finans özelliği ile desteklediği Business Card ile yalnızca Kobilere yönelik hizmet sunmaktadır. Kobilerinişletme giderleri ya da işlerini büyütebilmeleri için ihtiyaç duydukları harcamalar, bu kredi kartı üzerinden yapılabilecektir. Ayrıca, borç erteleme ya da taksitlendirme gibi seçenekler ile birlikte, ödeme anında da zorluk yaşamamış olacaksınız. Her geçen gün yenilenen hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmak isteyenler, acele etmelidirler.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder