ING Bank SMS ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Bankacılık sektörüne ayrı bir bakış açısı getiren ING Bank, kullanıcılarına hem kolay kullanım koşulları sunuyor hem de başvurular sırasında şubeye gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. ING Bank hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin, cep telefonundan gönderecekleri tek bir kısa mesaj, başvurularının kayda alınması için yeterli olacaktır.

ing bank sms ile kredi başvurusu
ing bank sms ile kredi başvurusu nasıl yapılır?
Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden sırasıyla KREDI ve TC kimlik numaranızı birer boşluk bırakarak yazmanız yeterlidir. Bu kısa mesajı da 2205’e gönderiyorsunuz.
ING Bank’ın SMS ile kredi başvurusu kabul ettiği bu sistemde, sizlerin banka sicilleri incelendikten sonra yanıt verilecektir. Eğer, cep telefonunuza gelen kısa mesajda, kredi başvurunuzun olumlu bir şekilde sonuçlandığı yazıyorsa, tek yapmanız gereken gelir belgeniz ve kimliğiniz ile birlikte ING Bank şubelerine gitmektir.

Burada, onaylanan krediniz olduğunu belirttiğiniz zaman, TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulamada, başvurunuz görülecektir. Banka görevlisine, ne kadarlık bir kredi başvurusu yapmak istediğinizi belirtirseniz, krediniz işleme alınacaktır. Banka şubesinde yapılacak olan işlemlerde de hızlı bir ilerleyiş devam edecek ve siz banka şubesindeyken banka görevlisi sonucunuzu iletecektir.

KOBİ'ler de ING Bank'a sms ile kredi başvurusunda bulunabiliyor mu?

ING Bank, KOBİ’lerin ihtiyaç duydukları krediler için de SMS üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Yapılacak olan başvurular için KOBİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp, kısa mesajı 2205’e göndermelisiniz. Onaylanan kredi sonucunuz için aynı şekilde banka şubesine giderek işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

SMS üzerinden yapılan kredi başvurularınız, bireysel ihtiyaç kredisi alanında değerlendirilmektedir. Bu krediler için, ING Bank’ın sizlere sunduğu maksimum vade süresi 48 aydır. Ayrıca, en uygun kredi faiz oranlarından faydalanacağınız ING Bank’ta, SMS ile yaptığınız kredilerde %1,14’lük faiz oranı da sizlere sunulmaktadır.


Google+ ile Paylaş

0 yorum:

Yorum Gönder